03.11.2017
Nabídka práce Poradce rané péče Praha

Diakonie ČCE – středisko Praha, Raná péče

hledá  poradkyni / poradce rané péče pro terénní práci v rodinách s dětmi se zdravotním postižením (mentálním, pohybovým,  kombinovaným,  s ohroženým vývojem a poruchami autistického spektra) od 0 do 7 let na území města Prahy.

Požadujeme

●       VŠ, obor speciální pedagogika nebo sociální práce (dle zákona č. 108/2006 sb.)

●       dobré komunikační dovednosti

●       aktivní přístup k práci, zodpovědnost

●       schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

●       organizační schopnosti

●       kladný a respektující vztah k cílové skupině služby

●       trestní bezúhonnost

●       řidičský průkaz skupiny B výhodou

Vítána je praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku, s lidmi se zdravotním postižením. Dále přivítáme i znalost prostředí nestátních neziskových organizací.

Nabízíme

●       práci na 1,0 pracovního úvazku

●       flexibilní pracovní dobu

●       samostatnou a tvůrčí práci v zajímavém oboru

●       pracovní zázemí v dobře fungujícím týmu

●       různorodost pracovních činností

●       možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce

●       provázení rodin s dítětem se zdravotním postižením v domácím prostředí rodiny

●       poskytování odborného poradenství v oborech, které souvisejí s problematikou postižení/ohrožení dítěte (posouzení současného vývoje dítěte a navrhování činností podporujících jeho rozvoj, výchovné poradenství)

●       poskytování psychosociální podpory

●       prezentace služeb rané péče na veřejnosti

Předpokládaný nástup: leden 2018 (případně dříve)

Profesní životopis s motivačním dopisem zasílejte do 19.11.2017 na adresu inf...@rana-pece.cz; do předmětu uveďte „Výběrové řízení“.

Na základě posouzení zaslaných dokumentů pozveme vybrané uchazeče do výběrového řízení, které proběhne v prostorách Rané péče Diakonie, Machatého 683/10, Praha 5 – Hlubočepy koncem listopadu nebo začátkem prosince 2017.

Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení.

Anketa

Proběhlo přihlášení na seminář bez obtíží?

Počet hlasů: 152