POSEZENÍ U KÁVY

Termíny akce

Cena 200,-Kč


Organizátor

LSMS

Místo konání

Pedagogická fakulta UK, M.D.Rettigové 4, Praha 1


Na celostátní konferenci se jedenkráte v roce setkávají kolegové a kolegyně z různých typů škol a zařízení,  z různých míst naší země. Aby si stihli všechno sdělit, nechají si raději ujít odborný program, jen aby zjistili co, kde a jak.

Rádi Vám nabídneme spojení obou příjemných součástí celostátního setkání. Nenechte si tedy ujít žádný z příspěvků odborného programu, načerpejte nové poznatky a po skončení konference,  zhruba mezi 15. a 17. hodinou, se zúčastněte našeho odpoledního posezení kávy. Přijďte na zcela neformální setkání s Vašimi kolegy, známými a s přednášejícími. Zajistíme k této příležitosti malé občerstvení. Abychom  mohli zajistit pro všechny dostatek pití i jídla (k dispozici bude káva, čaj, nealko, víno, chlebíčky, koláče), musíme znát počet Vás, kdo se chcete zúčastnit.

Platba možná předem, doklad o zaplacení s sebou, několik vstupenek bude možno zakoupit i při registraci. Přihlásit se můžete on-line přímo na www.logopedicka-spolecnost.cz , přihlášky najdete pod heslem Semináře.

Potkáme se v malém sále na Pedagogické fakultě, v blízkosti auly. Zajistíme k této příležitosti malé občerstvení. Abychom ale mohli zajistit pro všechny dostatek pití i jídla(k dispozici bude káva, čaj, nealko, víno, chlebíčky, koláče), musíme znát počet Vás všech, kteří se chcete zúčastnit.

                                                       Těšíme se na Vás.

Platba - předem na účet č. 1937696339/0800 nejpozději do 15.5.2019
              vyriabilní symbol: 2205
              zpráva pro příjemce: uveďte prosím Vaše jméno a příjmení

Doklad o zaplacení je potřeba předložit při registraci, kde Vám bude vydána vstupenka na Posezení u kávy. Děkujeme.  

« Zpět


Anketa

Proběhlo přihlášení na seminář bez obtíží?

Počet hlasů: 176