PODPORA NEBO ZÁCHRANA-JAK SE VYHNOUT PSYCHOLOGICKÝM HRÁM

Termíny akce

Cena 1400,-Kč pro členy LSMS; 1700,-Kč ostatní


Organizátor

LSMS

Místo konání

Dětské centrum Paprsek, Svépravická 701, Praha 9- Hloubětín - nová budova. Rodinné centrum Zdeňka Matějčka


Náplň semináře

V rámci kurzu se účastníci seznámí s klíčovými koncepty Transakční analýzy nejen na úrovni teoretického přehledu, ale především s jejich praktickým využitím v komunikaci s druhými lidmi. Představíme koncept Životních pozic skrze které vnímáme a prožíváme sebe a ostatní a podle toho následně jednáme a řešíme problémy. Vysvětlíme, co jsou psychologické hry a za pomoci tzv. Dramatického trojúhelníku ukážeme, jak je rozpoznat a také jak aktivně reagovat, abychom se nestali jejich součástí.

PhDr. Radmila Pikorová, PTSTA-C

je psycholožka a lektorka. Je absolventkou jednooborové psychologie a oboru pedagogika –ošetřovatelství na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Vedle univerzitníhovzdělání absolvovala teoretické studium na Pražské psychoterapeutické fakultě. Má výcvikv transakční analýze, je mezinárodně certifikovaná transakční analytička v oblastiporadenství. V současné době působí jako psycholožka v Pedagogicko-psychologické poradně.V rámci své profese se věnuje diagnostice a poradenské práci s dětmi a mládeží s vývojovýmia výchovnými problémy či výukovými obtížemi. Pracuje i s dětmi nadanými.V rámci své lektorské praxe vede výcviky a supervize v transakční analýze.

Platba - předem na účet č. 1937696339/0800
             specifický symbol: 0111
             variabilní symbol: Vaše rodné číslo
             zpráva pro příjemce: nejste-li členem LSMS, uveďte prosím Vaše příjmení

    Chcete-li vystavit fakturu, zašlete fakturační údaje = přesnou adresu zařízení, IČO, DIČ
    na adresu:   log...@seznam.cz

     Doklad o zaplacení vezměte s sebou. Děkujeme.

Doprava - metro B - stanice Hloubětín, odtud pěšky cca 5 min. podle směrovek na Areál Paprsek,
                                nová zelenočerná budova Rodinného centra

 

Těšíme se na viděnou. 

 

 

 

 

 Termín: 1. listopadu 2023 od 9.00 do 16.00 hod.Místo: seminář se koná v Dětském centru Paprsek, Svépravická 701, Praha 9 –
Hloubětín - nová budova: Rodinné centrum Zdeňka MatějčkaDoprava: metro B-stanice Hloubětín, odtud pěšky cca 5min podle směrovek na Areál
Paprsek, nová zeleno černá budova Rodinného centra
Cena: pro členy LSMS: 1400,- Kč pro nečleny LSMS: 1700,- KčPlatbu uskutečněte převodem nebo složenkou na č.ú. 1937696339/0800 u Č.s.,Praha 1, variabilnísymbol – Vaše rodné číslo, specif. symbol – 0111.Chcete-li vystavit fakturu, pošlete včas fakturační údaje (IČ, DIČ, adresu zařízení)!Platba pouze předem, doklad o zaplacení s sebou! Děkujeme.

« Zpět